Do czego służą tabliczki informacyjne

Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w tabliczki informacyjne.

Tabliczki informacyjne są wymagane przez przepisy dotyczące bezpieczeństwa. Dzięki nim przestrzeń jest pełna ładu i harmonii, a obiekty biurowe są bezpieczniejsze, chociaż na co dzień możemy ich nawet nie zauważać. Przekonajmy się w takim razie gdzie możemy znaleźć tabliczki informacyjne oraz dlaczego są tak ważne.

Tabliczki informacyjne – oznaczają bloki i komendy policji

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to szczególnie te, które oznaczają obiekty biurowe – bloki, zakłady pracy, przedszkola, szpitale. Sprawiają, że szybko dotrzemy na miejsce. Należy jednak pamiętać, że tabliczki informacyjne nie są zlokalizowane tylko na zewnątrz nieruchomości, gdyż bardzo często można je również dostrzec wewnątrz. To ogromna podgrupa tabliczek, które z reguły poprawiają bezpieczeństwo i sygnalizują o zagrożeniach. Takie tabliczki ułatwiają znalezienie właściwego biura lub urzędnika w dużych kompleksach budynków – w urzędach w hallu widnieją tabliczki z numerami wydziałów. To powoduje, że błyskawicznie znajdziemy przykładowo wójta czy wydział finansowy. Podobnie znaczące są tabliczki informacyjne z nazwiskami urzędników, które znajdujące się przy wejściu do biura. Nie zapominajmy, że tabliczki te mogą mieć wymienną treść.

Tabliczki informacyjne – produkowane z trwałych materiałów

Pamiętajmy również o bezpieczeństwie – tabliczki informacyjne są w końcu wymagane przez przepisy BHP. Pokazują drogi bezpieczeństwa, wyodrębniają tzw. palarnie, komunikują o kluczowych telefonach alarmowych. Za brak tabliczek informacyjnych grozi kara, są także fachowcy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są wyznaczeni do ich zakładania. Tabliczki informacyjne tworzone są z solidnych materiałów (np. PCV), niejednokrotnie są fluorescencyjne i są łatwe w montażu.

Nasze dane kontaktowe:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]