Kolczyki dla dzieci

Zamów biżuterię dla dzieci

Małe dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają kosmetyki. Jednak, by nasze rzeczy nie zniszczyły się w czasie zabaw, czasem warto sprawić pociechom własne akcesoria. Ciekawym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są produkty ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Czym się kierować w zakupie biżuterii dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru biżuterii dla dziewczynek powinna być funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasze córka nie uszkodziła sobie uszu. Innym aspektem jest wygląd. Pierścionki i zawieszki powinny wyglądać skromnie i niezbyt poważnie – wybierajmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na tworzywo, z jakiego zostały zrobione oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dziecka

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, gwiazdki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różu, a także czerwień, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.