Kolczyki na biglach – co powinieneś o nich wiedzieć?

Szukasz kolczyków na biglach? Powinieneś odwiedzić ten adres

Kolczyki to nie tylko szlachetne kamienie oraz inne materiały. Istotne są bowiem zarówno ich wzory, ale też walory praktyczne – kolczyki, których nie nosi się wygodnie na pewno rzadko będą wyciągane ze szkatułki. Z tego powodu kupując kolczyki powinniśmy sprawdzić, jaki typ zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – wciągane, sztyfty oraz bigle. Które z nich będą trafionym rozwiązaniem? Dobrze między innymi wybrać kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe i doskonale się prezentują.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o dość kwadratowej twarzy – są długie, zatem dodają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na okrągłej buzi – szczególnie, kiedy postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy jednak nadmienić, że kobiety o trochę innej buzi też mogą nosić kolczyki na biglach – muszą tylko wybrać odpowiedni model.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach wytwarzane są z różnych kamieni – to zależy od kosztów ich pozyskania oraz wyobraźni złotnika. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się z pewnością kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz minerałami sztucznymi – między innymi z chalcedonem. Które z nich warto wybrać? To sprawa indywidualnych preferencji – niekiedy korzystniej wypadną kolczyki z topazem, kiedy indziej lepiej sprawdzi się minerał syntetyczny, zatem kupno kolczyków powinniśmy przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]