Kolczyki z koralem

Więcej o kolczykach z koralem

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety powinny znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są od wielu lat. Podobno zmniejszają panikę. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada też właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także reguluje cykl menstruacyjny. Koral przypisywany jest osobom spod znaku Ryb.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowoczerwonym i łososiowoczerwonym. O wiele rzadziej spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Gdzie łowi się najwięcej korali? Popularne gatunki koralowców to koral czerwony wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Japonii.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z koralem to wyjątkowo uniwersalna ozdoba. Ten typ biżuterii można wkładać codziennie, do casulaowych bluzek i materiałowych spodni. Idealnie pasują do stylizacji inspirowanych folklorem.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]