Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Znajdź złotnika Kraków na miarę swoich potrzeb! Skieruj się tu.

Wraz z rozkwitem rynku i ewolucją internetu, zmieniliśmy również nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Obecnie chętnie korzystamy z możliwości zamawiania w sieci. I choć w internecie można wyszukać nieomal wszystko, nadal jest mnóstwo produktów, które najlepiej nabywać w sklepach stacjonarnych. Należy do nich m.in. biżuteria.

Zalety zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup srebrnego pierścionka, łańcuszka czy broszki łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Toteż, aby być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim działaniem. W czasie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy chcemy kupić obrączki czy też pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeżeli natomiast zauważymy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny lub zbyt ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do pożądanego rozmiaru lub sporządzi nowy. Innym atutem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z kompetentnej pomocy jubilera. Poradzi on nam jak dobrać stosowny kruszec, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pokaże popularne nurty we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co najczęściej wręcza się na ślub, urodziny czy komunię.

Dodatkowe usługi jakie oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest renowacja zepsutej biżuterii. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek bądź wypadł kamień z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał większy rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego pierścionka. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje również na pierścionku czy zawieszce datę, podziękowania, gratulacje albo inny istotny dla nas tekst. Natomiast jeżeli chcemy obdarować kogoś niepowtarzalnym prezentem, albo mamy swój pomysł na pierścionek bądź wisiorek, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce trzymamy niepotrzebną bądź uszkodzoną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]