Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Zainteresowany biżuteria srebrna sklep? Zajrzyj tu.

Jest z człowiekiem od wieków i pomimo dostępności wielu nowatorskich wzorów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest swoistą dekoracją ciała, a także umożliwia oddanie swojego ja. Nic zatem zaskakującego, że biżuterię tak samo często noszą panie oraz panowie, maluchy i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z tych samych materiałów – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej kilka dekad?

Atuty srebrnej biżuterii

Największym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno to, że jej stosowanie daje szansę ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć też o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele czasu, jednak powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy pracujemy – może się ona zarysować czy pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być czyszczona w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w szkatułce z miękką wyściółką – nie dopuścimy tak do jej zarysowania.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]