Srebrna biżuteria z ametystami

Jeśli chcesz kupić biżuterię z ametystami, odwiedź tę stronę

Jedną z najpiękniejszych odmian kwarcu jest ametyst. Największe złoża znajdują się w Brazylii oraz 4 regionach USA, a także w innych państwach, np.: Japonii i Kanadzie. Ze względu na swoją unikatową fioletową barwę, jest bardzo popularnym kamieniem szlachetnym, który wykorzystywany jest w branży jubilerskiej. Biżuterię z ametystem znajdziesz na stronie ametysty.com.pl.

Biżuteria z ametystami – doceniana od wieków

Ametysty znajdowały się w klejnotach koronnych. Ametyst uwielbiała np Katarzyna II Wielka. Umieszczany był w berłach brytyjskich władców. Współcześnie, znajdziesz go w pierścionkach i wisiorkach, choćby na stronie ametysty.com.pl. Wyśmienicie prezentuje się w stylizacjach wieczorowych. Aby delikatnie rozświetlić twarz, warto założyć srebrne kolczyki na biglach z ametystami, jeżeli zaś chcemy uzyskać bardziej widoczny efekt lepiej wybrać większy element, taki jak broszka.

Moc biżuterii z ametystami

Broszki czy wisiorki z ametystami można wkładać nie tylko w czasie wielkich okazji, ale również w biurze. Poza pięknym wyglądem, kamień uwalnia podobno od stresu i dodaje cierpliwości. Czy to prawda? Przekonaj się o tym na własnej skórze.