Srebrne wisiorki

Więcej o wisiorkach.

Moc wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. W każdej sytuacji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem móc założyć coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od wybranej przez Ciebie długości łańcuszka wisiorek możesz mieć blisko przy szyi, albo niżej na dekolcie. Wpływa to oczywiście na to, jak biżuteria wygląda w całości.

Uwagę warto zwrócić również na grubość wybieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Można dostać je w formie klasycznej (owalu, łezki, rąbu etc), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z bajek.

Duży wybór istnieje również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]