Charakterystyka skrzynki telechnicznej

Potrzebujesz skrzynki teletechnicznej? Wejdź na telmor.pl.

Skrzynki telekomunikacyjne muszą sprostać wielu wymaganiom i być niezwykle praktyczne. U producentów dostaniemy wiele ich modeli, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Jak dzielimy skrzynki telekomunikacyjne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wycięcia wentylacyjne

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być skonstruowana z solidnego surowca i posiadać odpowiednie wycięcia, które wspomagają wentylację oraz przepuszczają sygnał Wi-Fi. W sprzedaży znajdziemy dwa zasadnicze modele skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na zewnątrz nieruchomości, która musi wytrzymać ingerencje osób niepowołanych, a także negatywne warunki atmosferyczne. Następna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której mieszczą się przewody telekomunikacyjne – na przykład światłowody oraz niezbędne przyłącza urządzeń – modemy TVK, wejścia optyczne. Komponenty wewnątrz skrzynki można przyłączyć na przykład na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – wzmocnione zasuwy

Kluczowym składnikiem jest też ochrona przed dostaniem się do szafki osób nieuprawnionych. W tym celu służą specjalistyczne zasuwy. Bezpieczeństwo jest szczególnie ważne w przypadku na dzieci. Nie można zapominać też o zachowaniu ładu w środku szafki – w tym celu montuje się dedykowane komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że błyskawicznie dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]