Moc sygnału a wzmacniacz szerokopasmowy

Jeśli szukasz wzmacniacza szerokopasmowego, powinieneś odwiedzić tę stronę

Wzmacniacz szerokopasmowy to nowoczesne urządzenie służące operatorom TVK. Zostało ono zaprojektowane w celu wzmacniania i wyrównywania mocy sygnałów biegnących do poszczególnych odbiorców. W którym miejscu umieszcza się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nowoczesne urządzenie

Wzmacniacze odbiorników telewizyjnych funkcjonują najczęściej w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Doskonale niwelują różne awarie wywołane na przykład przez internet bezprzewodowy oraz umożliwiają odtwarzanie treści zwrotnych. Z reguły umieszczone są w blokach, aby wzmacniać sygnał bezpośrednio. Urządzenia tego typu zasilane są lokalnie lub zdalnie, dzięki czemu wzmacniacz szerokopasmowy może być zlokalizowany bez żadnych ograniczeń. Transmitowany sygnał jest znakomity, a obsługa wzmacniacza prosta. Urządzenia te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – w granicach 123dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od używanego urządzenia.

Wzmacniacz szerokopasmowy – powszechnie stosowany

Regulacja parametru toru RF jest bardzo prosta. Odbywa się to za pomocą elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Do wzmacniaczy zaimplementowano również specjalistyczne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, co powoduje, że są niezwykle funkcjonalne. Niektóre z nich posiadają specjalistyczny filtr ingresu. Znakomity koszt inwestycji powoduje, że moduły te są szeroko rozpowszechnione i gwarantują abonentom znakomitą siłę sygnału w warunkach domowych. Dużym atutem jest także energooszczędność na poziomie ok. <8W.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]