Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Więcej informacji o ofercie dystrybutora przekładni planetarnych.

Coraz powszechniejsze stosowanie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych, narzuca poszukiwanie najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i układy napędowe od najlepszych globalnych wytwórców.

Silniki elektryczne, przekładnie i motoreduktory od uznanych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni planetarnych i falowych, jak również silników prądu stałego wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez cenionych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się rewelacyjną solidnością oraz żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie m.in. w produkcji układów służących do obsługi intralogistyki, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, znacznej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 stopni Celsjusza.

Polska spółka Ultra Robotics ma w ofercie również produkty Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Sesame Motor Corp.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]