Jaki kask na motocykl

Więcej informacji o kaskami motocyklowymi.

Nie ma znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy pokonujesz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wyprawy – kask to przymusowy składnik garderoby każdego motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, chroniąc głowę w razie upadku.

Właściwy kask na motor, czyli jaki? / Właściwy kask na motocykl / Jaki polecamy kask na motor? / Jaki warto wybrać kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas doboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, skutkiem tego zdecyduj się na kask lubianej marki, takiej jak HJC, jaki jak najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne warianty kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa stworzona jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym rodzajem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są więc mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w największym stopniu praktyczne. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie dodatkowo posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to kapitalna marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane dużej liczbie testów – a równolegle mają dogodne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które to właśnie dzięki zastosowanym tworzywom są niezmiernie lekkie, a jednocześnie nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są też repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, oraz DC Comics.

Nasze dane kontaktowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]