Badania dla operatorów

Badania operatorów Bielsko - usługi dostosowane do Twoich potrzeb.

Są niezbędne jeśli musimy sprawdzić, czy konkretna osoba może pracować jako operator widlaka tudzież innej maszyny. Choć sporo badanych się ich boi, kiedy nie dręczą nas problemy psychiatryczne, ich zaliczenie nie powinno przyprawić nam znaczących kłopotów. Jak jednak wyglądają badania operatorów pojazdów? Na co powinniśmy się przygotować?

Jak zaczynają się badania operatorów?

Na początkowym etapie testu potencjalny operator wypełnia przygotowany przez psychologa formularz. Musi w nim odpowiedzieć na pytania dotyczące zachowania w różnych, najczęściej ekstremalnych sytuacjach. Po przeczytaniu formularza potencjalnego kierowcy, prowadzący będzie w stanie stwierdzić, czy odpowiednio radzi sobie ze stresem oraz zbadać jego inteligencję i dojrzałość społeczną. Treść kwestionariuszy jest zależna od tego, jaki zawód wybrał kandydat. Pierwsza część badania operatorów zwykle powoduje ogromny niepokój, ale jej zaliczenie rzadko jest problemem.

Badania operatorów na przyrządach

Ostatnia część badania operatorów odbywa się z użyciem odpowiednio skonstruowanych urządzeń. Poszczególne zadania badają takie cechy jak refleks lub podejmowanie decyzji w przypadkowych przypadkach. Warto wiedzieć, że czasem ten etap testów może się nie odbyć. Tak się stanie, jeśli kandydat w rozmowie przyzna się do złego samopoczucia lub test wykaże, że przed odwiedzeniem przychodni wypił alkohol. Badanie może być wtedy odłożone na inny termin albo – gdy powodem okaże się alkohol – również odwołane.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]