Jak wykorzystuje się aparaty do fali uderzeniowej?

Kliknij tutaj po więcej szczegółów o fala uderzeniowa cena.

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia, która pomaga leczyć schorzenia różnego rodzaju. Jak jest stosowana i dlaczego ?

Gdzie używane jest urządzenie do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest w szerokim zakresie wykorzystywana w kosmetologii, ortopedii, rehabilitacji, medycynie sportowej oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilkanaście centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niesłychanie precyzyjny, co daje nadzwyczaj dobre efekty. Aparaty do fali uderzeniowej działają m.in. w przypadku schorzeń powiązanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, bóle nadgarstka, bóle kręgosłupa czy kolano skoczka. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez rehabilitantów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – jak pracuje?

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie terapii u dwóch osób równocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy przesyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów cierpiących na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej jest efektywna w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane kontaktowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]