Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Szukasz porady polskiego psychologa Coventry? Zajrzyj na psychoterapia-uk.pl

Po wejściu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy z chęcią zaczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Aktualnie powodu Brexitu fala emigracji praktycznie zanikła, ale ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy lub rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak pobyt w Wielkiej Brytanii może tworzyć ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach oraz mające z tym związek odseparowanie od rodziny, jak również zatrudnienie na terenie obcego państwa, mogą generować wiele komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozłąka z rodziną często powoduje ogromną sytuację stresową. Do tego nieraz pojawiają się również kłopoty z integracją ze współpracownikami czy w ogóle z dostaniem pracy. Brak znajomości języka, który do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Zachowania te wyjątkowo ciężko jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie należy bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega wizyta?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w komfortowej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie sesji będą powierzone osobie postronnej. Na psychologu ciąży wszak obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może tylko sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje jak rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się wszak zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339