Terapia małżeńska – by związek znowu był udany

Terapia małżeńska UK - odszukaj specjalistów, którzy Ci pomogą.

Każda para może napotkać różnorodne kryzysy. Całe szczęście teraz można się z nimi uporać bardzo sprawnie. Doskonałym rozwiązaniem jest terapia małżeńska prowadzona przez psychoterapeutę mającego odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie.

Terapia małżeńska – w jakich problemach pomaga?

Do terapeuty udają się pary borykające się z bardzo różnymi kłopotami. Terapeuta pomaga przezwyciężyć trudności powiązane z niedochowaniem wierności jednego z małżonków, jak również pomoże w razie nałogów, chociaż w takich sytuacjach często niezbędne będzie też specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog wspomoże w czasie problemów zdrowotnych partnerów lub członków ich rodzin. Jest przydatny w sytuacji, gdy między mężem i żoną rodzą się konflikty, których nie są w stanie przezwyciężyć sami. Udział w terapii małżeńskiej pomaga także pokonać trudności oraz scementować związek. Poprawie ulega komunikacja między żoną i mężem – dzięku czemu ich związek rozwija się, a nie stoi w miejscu. Psychoterapeuta uświadamia małżonkom jakie są ich wzajemne potrzeby i oczekiwania. Zwraca on uwagę na to, że związek to nie tylko branie, ale również dawanie czegoś od siebie. Pomoc terapeuty sprawia, że możliwe jest zidentyfikowanie przyczyn , które legły u podstaw małżeńskich trudności. Małżeństwo, które odbyło terapię małżeńską posiada wiedzę potrzebną do tego, żeby doskonale radzić sobie z trudnościami w przyszłości.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszkamy w Wielkiej Brytanii?

Polska emigracja, która trafiła do Wielkiej Brytanii sprawiła, że aktualnie bez problemu można wyszukać polskiego psychologa także na terenie UK. Posługiwanie się językiem polskim ułatwia terapię oraz zwiększa komfort pary, która zdecydowała się na wsparcie specjalisty. Także na emigracji warto powalczyć o własny związek, który w wielu wypadkach właśnie po wyjechaniu z kraju zaczyna zmagać się z przeróżnymi kłopotami. Należy wiedzieć, że terapia to nie coś, czego trzeba się wstydzić, a dzięki niej związek jest w stanie wkroczyć na zupełnie nowe tory. Rozejście się to zawsze ostateczność.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339