Vitberg Mini Shield – dlaczego warto wybrać tę maseczkę wielorazową?

Jeśli chcesz kupić mini przyłbice, koniecznie wejdź na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

Pandemia koronawirusa, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, pod każdym względem odmieniła nasze relacje z innymi ludźmi oraz bieg życia. Reguły dystansu społecznego nakładają konieczność stosowania określonych środków, które mają chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do kina lub banku, gdzie zazwyczaj obracamy się w większej grupie ludzi, powinniśmy zawsze nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Jak jednak postąpić, jeśli mamy kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w typowej maseczce z materiału?

Przyłbica ochronna – wygodna oraz wytrzymała

Ci, którzy uważają ochronne maseczki z bawełny za nieporęczne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed stycznością z patogenami tak samo jak maska chirurgiczna, czyli kryje usta i nos, ale zarazem zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi plusami są wygoda, wytrzymałość oraz niewielka waga, nie wykraczająca poza 7-10g. Ta ochronna przyłbica sporządzona jest z surowców, za sprawą których może być stosowana wiele razy. Jej przejrzystą przysłonę po użyciu rekomenduje się odkazić, a samą maseczkę można także czyścić ręcznie (nawet 30 razy) za pomocą dostępnych detergentów.

Kto może korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Mini przyłbicę zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również wygodzie. Osoby w podeszłym wieku, mające trudności z oddychaniem, starsze oraz uprawiające sport docenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nosić maski ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie krępuje ruchów szyi, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej stosowanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Działa ona z FaceID, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]