Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Potrzebujesz baniaka do wina? Skieruj się na ten adres.

Balon do wina to znakomity prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje baniak do wina? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to też wspaniała dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najdrobniejszy detal gąsior do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym smakowitą nalewką owocową lub winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki do wina wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]