Blachy na rąbek stojący – zalety i zastosowanie

Więcej o blasze na rąbek stojący na http://bit.ly/2SQNFRA.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się odróżnia od pozostałych pokryć dachowych? Dlaczego warto w nie zainwestować? Prezentujemy blachy na rąbek stojący oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący doskonale godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi, dlatego zyskują coraz szersze uznanie. Trwała oraz pięknie wyglądająca blacha na rąbek może być stosowana zarówno w przypadku nowych domów, jak i nieruchomości, w których niezbędna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być położony na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na plac budowy w formie niedużych arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz stosunkowo łatwo. Takie pokrycie dachowe wspaniale współgra z różnorodnymi stylami architektonicznymi (na przykład ze stylem minimalistycznym bądź dworkowym), a jednocześnie jest wytrzymałe oraz odporne na rdzę.

Blachy na rąbek stojący – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem wytrzymałości i zastosowanej technologii. Panele dachowe są produkowane z grubej blachy, a następnie wykończone dodatkową powłoką gwarantująca protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne bądź śnieg i deszcz. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w licznych modelach, co pozwala na dobranie jej do potrzeb różnych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do obniżenia kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na wykorzystanie paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec wprost od dystrybutora.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08