Celebrytki – najgorętszy trend sezonu

Znajdź celebrytkę

Supermodne łańcuszki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Ogromna dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, iż każdy łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek i aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują portfelem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je u wielu dziewcząt i kobiet.

Wyraź siebie odpowiednią celebrytką

Celebrytka rzadko jest tylko gadżetem dekoracyjnym – najczęściej niesie również z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka posiada swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne zawieszki to gwiazdka, kółeczko pełne albo z dziurką, serduszko, symbol nieskończoności, słonik i żyletka. Kobiety zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według preferencji, ale też dopasowania danego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, a żyletka jest symbolem buntu oraz nieprzeciętności.
Ogromną zaletą celebrytek jest to, iż pasują nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]