Czapraki – ochrona dla skóry konia

Więcej szczegółów o czaprakach

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki dla koni – budowa i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają koniowi komfort, a przy tym chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów doskonale wchłaniają wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeśli chcesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, uszyte z bawełny lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie poprawiały komfort jazdy. Wybrane modele są posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też wyróżniają się wizualnie. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasze dane kontaktowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]