Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Jeśli chcesz zamówić profesjonalne drukarki 3D, powinieneś odwiedzić tę stronę.

W ofercie CadXpert natkniesz się tylko na drukarki 3D od wiodących producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także MakerBot oraz FormLabs (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszej sprzedaży, działają m.in. w technologiach: PolyJet, FDM i SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zredukują koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem branży urządzeń do druku 3D. Od przeszło trzech dekad – a dokładnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Oszacowano, że wykorzystując drukarki 3D oraz pozostałe urządzenia Stratasys można praktycznie o 90% zredukować koszty produkcji i czas przeznaczony na proces produkcyjny. Główne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i produktów, a także wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do szybkiego prototypowania z przemysłową dokładnością.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Formlabs to następny lider produkcji drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy niezwykle zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne sposoby przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nowością w ofercie CadXpert jest drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, pracujące w nowej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest formą technologii SLA. Ten model – podobnie jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się prostą obsługą i funkcjonalną budową. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są utrzymane na stałym poziomie, dzięki temu można szybko otrzymać tożsame makiety, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot dla biznesu, przemysłu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie stosowane w rozmaitych sektorach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu innych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji MakerBot Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest solidny i precyzyjny, a w czasie procesu drukowania nie występują wypaczenia czy przemieszczenie się warstw.

Nasze dane kontaktowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]