Etykiety na wódkę weselną – wyróżnij się z tłumu gości

Dalsze informacje o etykietach na wódkę.

Zwyczaj dawania prezentów na przeróżne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego początku jednym z najczęściej wręczanych i, rzecz jasna, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, by nie zabrać butelki na Sylwestra, wesele czy urodziny. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj swoim gościom

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stolikach, ale również przyjęło się, że nowożeńcy wręczają swoim gościom butelki z wódką podczas pożegnania. Taki upominek jest uważany za formę podziękowania za przyjazd na ślub. Ale takie butelki z wódką mogą też przerodzić się w wartościową pamiątkę, której znajomi czy rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Należy spersonalizować butelkę, a można uczynić to zamawiając etykiety weselne, na których można zamieścić informację o dacie i miejscu wesela, imionach Państwa Młodych bądź podziękowanie za przybycie. Etykiety weselne można nabyć w różnych wzorach i odcieniach, toteż bez trudu można odszukać te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji nowożeńców. Naturalnie personalizowane etykiety na wódkę i inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Oznaczaj własne trunki ciekawymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można oznaczać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę wytwarzasz nalewki, wina bądź soki, a następnie wręczasz je znajomym albo rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je wymyślnymi etykietami, które znacznie zwiększą estetykę zwykłej flaszki. Poza tym butelki można też oznaczać używając różnokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]