Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Zamów części do Citroena.

Citroen jest marką z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad znana dobrze rodzimym kierowcom. Jej auta w kraju nad Wisłą są doceniane z uwagi na przystępną cenę, szeroką dostępność i w szczególności za znaczną liczbę warsztatów specjalizujących się w ich naprawie. Największą powodzeniem cieszą się takie modele jak Jumper, C7, C8, C-Elysse, C-Crosser, Xantia, Xsara, Saxo i Nemo. Oczywiście, podobnie jak pojazdy pozostałych marek, ulegają one awariom, więc właściciele samochodów z francuskiej stajni powinni być gotowi na to, iż z czasem będą zmuszeni kupić części zamienne.

Części Citroen, które często kupujemy

To, które części często odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione przede wszystkim od danego modelu – każdy z nich ma swoją specyfikę, z której powstają inne awarie. W pierwszej kolejności warto na pewno napomknąć o płynach, które ulegają zużyciu w wyniku normalnej eksploatacji pojazdu. Są to najczęściej olej silnikowy, płyn hamulcowy, czynnik chłodniczy w układzie klimatyzacji i płyn chłodniczy. Systematycznych wymian, których ze względu na bezpieczeństwo nie wolno zaniedbywać, wymagają również elementy układu hamulcowego: klocki i tarcze.

Jak niedrogo i wygodnie zdobyć części do Citroena?

Najlepszą opcją są zawsze oryginalne części Citroen – te nieautoryzowane, częstokroć produkowane w chińskich manufakturach, w niektórych przypadkach cechują się niższą jakością, co źle wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dlatego posiadacze aut Citroen w części zamienne winni zaopatrywać się w sklepach specjalizujących się w sprzedaży podzespołów do francuskich samochodów. Jeśli w pobliżu żaden z podobnych nie działa, wszelkie potrzebne części można nabyć przez internet.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]