Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

lavazza a modo mio kapsułki

Podmiotów przetwarzających kawę jest niezliczona ilość, jakkolwiek Lavazza wciąż mieści się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX wieku w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20 dolarów kupił mały sklep, gdzie mielono ziarna kawy oraz produkowano ich niepowtarzalne kompozycje. Podbiły one błyskawicznie serca rezydentów Turynu. Sto lat później marka Lavazza wciąż czaruje smakiem swoich kaw, określając trendy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i intensywny smak

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są aktualnie jednymi z najpopularniejszych. Wykorzystywane są one zarówno w naszych mieszkaniach, jak i w prestiżowych biurach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, smacznej kawy trwa jedynie paręnaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek sprzedawanych przez tę firmę. W tej chwili na rynku nabyć można niemało zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że są one tańsze, ale nadal cechuje je bardzo dobra jakość.

Kto oferuje zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, marki która także pochodzi z Włoch i zajmuje się sprzedażą kaw w kapsułkach do wielu popularnych urządzeń tego rodzaju. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem robusty z arabiką (Napoli Ristretto czy Avarizia Delicato), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jak również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) oraz czekolady (Mokaccino).

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]