Oferta dla producentów żywności – sprzedaż butelek i słoików szklanych w hurcie

W tym miejscu zapoznasz się z pełnym asortymentem hurtowni słoików.

Wytwarzanie artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która póki będzie istnieć człowiek nie zaniknie. Pomimo tego, że przeważającą częścią rynku produktów spożywczych rządzą potężne marki, jest to także sektor, w którym znakomicie radzą sobie małe przedsiębiorstwa, o ile zachęcą klienta do swojego smakowitego, unikalnego lub zdrowego produktu. Przeznaczone na handel pożywienie musi zostać opakowane tak, by wyrób długo pozostał świeży, a więc np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Atutem tego typu opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, bo nadają się do recyklingu.

Butelki oraz słoiki w hurcie – dlaczego warto?

Wiadomym jest, że oferty kierowane do klienta indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet gdy jest niewielką manufakturą produkującą takie artykuły, jak przykładowo soki, piwo kraftowe albo marmolady, będzie potrzebować rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań ze szkła, ale ilości znacznie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie jest zatem dla niego jednocześnie formą zmniejszenia kosztów, ponieważ zamawiając opakowania na palety z reguły można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup opakowań szklanych jeszcze bardziej zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików i butelek. W ten sposób również otrzyma towar dużo szybciej.

Dostawca opakowań ze szkła – co znajduje się w jego asortymencie?

Hurtownicy opakowań szklanych oferują przeróżnego kształtu i objętości słoiki oraz butelki szklane idealne do przechowywania piwa, wina czy soków. Dostarczane są one do nabywcy na paletach mieszczących – w zależności od objętości opakowań – po 400, 1300, a nawet 2700 sztuk wybranego opakowania. Podmioty dysponujące własnymi autami transportowymi mogą też odebrać zamówiony towar osobiście z magazynu hurtowni. Wraz z butelkami oraz słoiczkami w hurcie można również nabyć odpowiadającą ilość innych potrzebnych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki pasujące do danego rodzaju opakowania.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]