Okiennice dekoracyjne shutters – dom w zupełnie innym stylu

Jeśli szukasz okiennic wewnętrznych shutters, koniecznie sprawdź https://skyshutters.pl.

Planując wystrój pomieszczenia, z rzadka przeznacza się dużo czasu na okna. Przeważnie decyzja pada na klasyczne aranżacje, czyli firanki oraz zasłony, które czasem łączone są dodatkowo z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze inne mało rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Na okna, ale też na drzwi szafy – wykorzystanie nowoczesnych okiennic wewnętrznych

Najważniejszym atrybutem shuttersów (czy też w spolszczonej wersji – szutersów) jest to, że poziome lamele zainstalowane na tych okiennicach wewnętrznych są ruchome, dzięki czemu można ustawiać je pod dowolnym kątem, zależnie od zachcianek lokatorów. Wykonuje się je z płyt MDF, polichlorku winylu (PCV), jak również z drewna. Shuttersy zakłada się zwłaszcza na oknach, jakkolwiek rewelacyjnie sprawdzają się też na drzwiach i w szafach. Okiennice ozdobne shutters to co prawda dodatek na okna, który w polskim budownictwie wykorzystuje się w dalszym ciągu sporadycznie, ale większość z nas z pewnością kina bądź ekranu telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są nadzwyczaj popularne na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w krajach śródziemnomorskich oraz USA.

Shuttersy nadają pomieszczeniom bardzo luksusowy wygląd

Shuttersy to ozdobne okiennice które nie tylko świetnie wyglądają, lecz mają także zastosowanie. Dzięki nim można w pasywny sposób regulować wykorzystanie padającego światła: latem ograniczać kumulowanie się ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego utracie. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów wnętrz i nie ma na ogół trudności, aby założyć je na zdecydowanej większości ram okiennych. Produkuje i montuje się je na zamówienie, co powoduje, że są stosunkowo droższym rozwiązaniem niż przykładowo rolety. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niesłychanie gustowny wygląd, zatem wpływają na zwiększenie wartości posesji. Trzeba też zaznaczyć, że nachylenie lameli okiennic wewnętrznych typu shutters jest ustawia się bez pomocy sznurów, co rodzice małych dzieci czy posiadacze zwierzaków, które mogłyby zaplątać się zwisające łańcuszki, uznają z pewnością za kolejną zaletę.

Nasze dane kontaktowe:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]