Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o środki czystości chemia, uzyskasz na http://tinyurl.com/yd87odn9

By utrzymać czystość – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające będą podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to wiele prac będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pozwalają uporać się nawet z poważnym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i likwidację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i hurtownicy chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Asortyment profesjonalnych środków czystości skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw – głównie ekip sprzątających. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię gospodarczą znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji rzadkich zabrudzeń, m.in. wykwitów pleśni, graffiti, osadu z tłuszczów czy też kamienia kotłowego.

Chemia gospodarcza – profesjonalne zabezpieczenie powłok

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na ochronę oraz pielęgnację powierzchni w znacznym stopniu narażonych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy wśród nich preparaty chroniące przed graffiti, specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także środki do osłony metali przed korozją. Warto nadmienić, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu czy linoleum) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale także nadają im ładny wygląd.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]