Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Chcesz kupić części do Renault? Wejdź na france-car.com.pl

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Konsumenci lubią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku Polacy nabyli ponad 5500 modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli tego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich wyszukać elementy silnika, podwozia, układu chłodzenia oraz nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych są gwarancją długiego użytkowania samochodu tej marki. Dostępne w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Nasze dane kontaktowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]