Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Jeśli chcesz kupić słoiki z kranikiem, koniecznie odwiedź tę stronę.

Od jakiegoś trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź wytwarzanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Szerokim zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych napojów – takich jak likiery i nalewki. Słoje mają spore pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dość dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranikiem do serwowania

Słój z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on chętnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć bądź rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się również podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania kompotów, soków, oranżad i lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasze dane kontaktowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]