Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Chcesz kupić kontenery? Skieruj się tutaj

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

w naszym kraju wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę oraz wiele innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener lub otwarty. Na budowach częstokroć wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, gdyż można je prędko opróżnić.

Nasze dane kontaktowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]