Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Dowiedz się więcej o wyprawach górskich.

Kochasz kop adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś czynnym globtroterem, który docenia pewne i dobrze przygotowane wyprawy w gronie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników górskiej turystyki, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które uwielbiają dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w tego typu ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowny jest zadowalający stan zdrowia oraz mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, wyprawy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i znacznej wytrzymałości.

Dlaczego warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Umożliwiają zarazem realizację marzeń i sprawdzenie się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale też ochoczo dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Są oni też w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Alpy, Dolomity czy na pasmo Pirin.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]