Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o digital paintingu, znajdziesz na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej oraz filmowej. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowego, dzięki którym będziesz edytować zdjęcia w programach graficznych, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wyimaginowanych światów. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć, które trwają po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich trakcie uczniowie poznają funkcje programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak stosować warstwy i maski, odwzorować światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową poradą, wykonują korekty i pomagają uczniom tworzyć zachwycające rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z reklamą, grami komputerowymi, filmem i animacją.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]