Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o kurs architektura

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ mnóstwo elementów – w głównej mierze fakt, iż są to bardzo interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób posiadających przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – czy to tylko nauka rysunku?

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale też wskazówki zawodowców pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Gdańsku, Lublinie, Warszawie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują także swoim uczniom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]