Warsztaty kulinarne dla dzieci – dlaczego warto?

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu gotowania dla dzieci? Nie wahaj się! Zajrzyj na warsztatqulinarny.pl.

Dzieci uwielbiają brać udział w kuchni – przystrajać wypieki czy wybierać i przynosić składniki. Pragniesz rozwijać fascynację swojego malucha? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, czego dotyczą takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do maluchów w przedziale wiekowym od sześciu do dziesięciu lat. W czasie kursu dzieci uczą się niezależności oraz rozwijają swoją pomysłowość i co najważniejsze – zyskują praktyczne umiejętności. A przy tym kapitalnie się bawią. Łączenie niecodziennych smaków, nauka smacznych przepisów i dobieranie i mieszanie składników – całość sprawia, że maluchy z entuzjazmem eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie trzeba stosować w kuchni, co bez wątpienia wpływa na ich bezpieczeństwo w trakcie kucharzenia. W warsztatach mogą też uczestniczyć rodzice, jest to zatem doskonała okazja do spędzenia wspólnie czasu z dzieckiem. Rodzice mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a następnie degustować to, co upichciły.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z profesjonalnym szefem kuchni

Warsztaty prowadzone są przez 3 godziny i odbywają się w Krakowie. W trakcie warsztatów maluchy przygotowują danie główne oraz deser. Młodzi adepci sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – przyrządzić wyborny makaron na słodko lub słono, czy też spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, udekorowanej świeżymi składnikami pizzy. W trakcie kursu grupa przygotowuje także wyborny deser – mus z kruchym ciastem i lodami truskawkowymi. Lekcja poprzez uczestnictwo w zabawie to wspaniały sposób na wykorzystanie wolnego czasu, a samodzielne przygotowywanie ukochanych potraw daje dzieciakom wiele satysfakcji. Nawet najbardziej niepokorny maluch będzie z pasją przykładać się do dekorowania tortu czy pieczenia doskonałej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie nastawienie do dzieci.

Nasze dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]