Architekt – Bartłomiej Sitarski

Szukasz profesjonalnej pomocy architektów Kraków? Zajrzyj tutaj

Od decyzji czekających na nas w pierwszej fazie budowy domu zależy to, czy odpowie na nasze potrzeby. Dlatego należy dobrze przemyśleć wszystkie sprawy i, kiedy nie mamy wystarczających umiejętności, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt doradzi nam, jak rozmieścić wszystkie pokoje oraz pomoże dostosować dom do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym opłaca się skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Architekt wie, jak znaleźć najlepsze technologie

Potencjalni posiadacze własnego lokum mają często problemy ze znalezieniem technologii, w których budynek zostanie będzie zbudowany. A ta decyzja jest naprawdę istotna, bowiem mają one ogromne znaczenie dla komfortu domu. Z uwagi na to, warto jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by mieć pewność, że w przyszłości będzie nam się dobrze żyło.

Z architektem prościej znajdziesz projekt

Dom w tradycyjnym stylu czy może któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają całe mnóstwo, a w uporaniu się z podobnymi trudnościami pomoże nikt inny, jak architekt. Może zaproponować któryś z gotowych projektów lub stworzyć go słuchając naszych sugestii.

Jak przygotować się do rozmowy z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dobrze zastanówmy się nad swoimi oczekiwaniami. Warto też wtedy wiedzieć, jak duże fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie doradzić nam najlepsze technologie – oraz przygotować najważniejsze dokumenty działki.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]