Jak powstają domy drewniane całoroczne?

Po więcej informacji o domy drewniane projekt zajrzyj tutaj.

Drewniane domy stają się coraz bardziej modne. Nowoczesna budowa powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się wyjątkowo stylowo, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako budynki całoroczne? Gdzie wyszukać specjalistę, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – duże oszczędności

Nowoczesne domy drewniane pojawiają się w polskim krajobrazie. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na wybudowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż domy z cegły. Mały ciężar nieruchomości oznacza tańszą inwestycję. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, ponieważ są wyprodukowane z gotowych elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z murowaniem. Projektanci podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. To kompozycja nowoczesności z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne urzekają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu podhalańskim. Jednak dzięki zastosowanym prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wyprodukowane z organicznych składników, co powoduje, że w pomieszczeniach panuje korzystny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby zmagające się z alergiami czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Domy z bali wyróżniają się znakomitymi współczynnikami izolacji termicznej, nie musimy stosować drogiej termomodernizacji. Dodatkowym walorem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa nieruchomości jest większa. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo całość robót realizowana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]