Nowoczesne pokrycia dachowe – poznaj polskiego producenta

Szukasz pokrycia dachowego? Sprawdź www.regamet.pl.

Montowane przez dziesiątki lat tradycyjne dachówki betonowe czy ceramiczne na powrót ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym wyprodukowanym z blachy. Liczne plusy tych ostatnich przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla finalnego odbiorcy, lecz też dla inwestorów.

Blachodachówki – mniejsze obciążenie dla struktury więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku produktów budowlanych z kilku powodów. Po pierwsze ważą znacznie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie konstrukcji więźby dachowej, ale także ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i trwa krócej w porównaniu do założenia dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe ustawienie zabiera na ogół o wiele więcej czasu. Kolejną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest łatwość dopasowania ich do generalnie dowolnej, nawet bardzo wymyślnej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę da się bez przeszkód wyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe pięknie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i perfekcyjnie komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy cechują się także większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je czyścić. generalnie wystarczy do tego dość miękka szczoteczka i spłukanie wodą, a w razie silnych zabrudzeń przyda się preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – polski producent blach dachowych

Żeby zamówić pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba szukać daleko. Na rodzimym rynku od trzydziestu lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny wybór blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach firmy, działających na obszarze 4 województw Polski południowo-wschodniej: małopolskiego, lubelskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), cechujące się wysoką odpornością na powstawanie zarysowań, uszkodzenia mechaniczne, jak również korozję. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, wobec tego oprócz swoich produktów oferuje dodatkowo akcesoria dachowe (między innymi systemy rynnowe czy folie dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08