Pracownia architektoniczna

Więcej informacji o usługach świadczonych przez pracownię architektoniczną Kraków na barteksitarski.pl.

Na pewno chciałbyś, żeby w Twoim nowym domu wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Na sukces podjętych przez Ciebie działań duży wpływ ma przede wszystkim to, na jaki projekt domu się zdecydujesz. Dotarcie do najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno być jednak skomplikowane – projekt może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy najistotniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na gotowy szkic. Które rozwiązanie okaże się korzystniejsze? Które wybrać??

Nie musisz powierzać projektu biurze architektonicznemu

W internecie w parę chwil dotrzesz do tysięcy projektów domów. Są wśród nich propozycje dla mniej wymagających klientów i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej oryginalny projekt. Ich najsilniejszą stroną jest z pewnością cena – najtańsze projekty kupimy już za za nieco więcej, niż 2000 PLN. Poza tym będzie to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby kupić dokument jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Dokument z biura architektonicznego

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy chcieliby wybudować dom, który będzie odróżniał się na tle innych budynków. Wybierając takie rozwiązanie zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go sporządzi, projektant zapyta nas, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie jednak znacznie bardziej kosztowny niż katalogowy – klienci, którzy na niego postawią powinni liczyć się z kosztami rzędu 200 zł za metr kwadratowy.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]