Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Szukasz więcej informacji o wynajmie szalunków Kraków? Dobrze trafiłeś! Wejdź na http://bit.ly/2bWMnkW

Szalowanie to jedna z najchętniej stosowanych na budowach technik. Na czym polega? Szalunek to swego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – najczęściej przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są z drewna, jednak spotyka się także konstrukcje zrobione ze stali, a niekiedy nawet tworzyw sztucznych. Innymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te pozwalają na wypracowanie wymaganych efektów. Jednak ze względu na spore koszty nie zawsze firmy budowlane posiadają swoje szalunki. Jeśli okażą się niezbędne, mają szansę wszak zwyczajnie je wypożyczyć – zwłaszcza, iż wynajem szalunków to aktualnie naprawdę często spotykana usługa.

Kupno czy wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków okaże się dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, są one do tego absolutnie potrzebne. Jeżeli z kolei budowanie fundamentów nie jest główną działalnością naszej ekipy, warto rozważyć atuty, jakie daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze na niego postawić? Przede wszystkim ze względów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie okaże się bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze wspomnieć również o funkcjonalności, gdyż przechowywanie sporadycznie wykorzystywanych szalunków może powodować spore koszty.

Wynajem szalunków – jak szukać?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je dostarczy. W jaki sposób ją znaleźć? Najlepiej wybrać ofertę firmy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla ekip budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki okażą się wytrzymałe oraz praktyczne. Naprawdę ważna będzie również obsługa klienta – w przypadku, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na spóźnienia. W razie wątpliwości warto zaś skorzystać z internetu, by sprawdzić, co o usługach konkretnej firmy mówią dotychczasowi kontrahenci.

Nasze dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]