Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Dalsze informacje o automatycznym księgowaniem przelewów.

Właściciele firm nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie niektórych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również automatyzuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczna obsługa należności?

Automatyczna obsługa należności poprzez aplikację Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, ponieważ każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przekazuje należności. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które każdego miesiąca obsługują około 100 faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niesłychanie wartościową dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to przydatne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, wśród których znajdziesz tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności z tytułu abonamentów, dlatego świetnie zda egzamin w uczelniach prywatnych bądź językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również hotelom, pensjonatom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]