Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Jeżeli potrzebujesz zamówić catering na imprezy w Krakowie, zajrzyj na lastrada.pl.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj popularne ostatnio wydarzenia w plenerze oraz pikniki firmowe, ale w gruncie rzeczy co rusz w różnych miejscach kraju mają miejsce benefisy, konferencje bądź bankiety. Takie imprezy muszą mieć odpowiednią oprawę, której obowiązkową częścią jest profesjonalnie przyszykowany i zaserwowany catering. Rozsądnym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy podmiotu świadczącego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Pyszne dania, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezę

Masz zamówioną salę na imprezę lub wybrałeś już miejsce, gdzie odbędzie się piknik? Świetnie! Teraz trzeba zadbać o to, aby uczestnicy imprezy mieli dostęp do smakowitych ciepłych dań, przekąsek i napojów. Pamiętaj, że w przypadku ważnych bankietów nie można postawić stołu z cateringiem gdzieś z boku i myśleć, że uczestnicy obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy imprezy jest istotna – wygodne rozstawienie stolików, eleganckie ozdoby, ale też prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Goście eventu z pewnością docenią także, jeśli potrawy będą podawać im kompetentni kelnerzy, a dania będą prezentować się na talerzu niczym w najlepszych restauracjach.

Czy opłaca się korzystać z oferty cateringu na imprezy?

Zaletą zamówienia usługi cateringu na imprezę jest bezsprzecznie to, iż wynajęta ekipa nie tylko przyszykuje wyborne dania, ale także drobiazgowo zadba o całą jego oprawę. Zakąski i potrawy zostaną dowiezione we wskazane miejsce, zespół firmy cateringowej ustawi i udekoruje stoły, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, o ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej sali, szefowie kuchni mogą umilić czas uczestnikom demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną sposobnością, żeby zobaczyć na żywo jak pracują najlepsi kucharze. Warto zatrudnić firmę cateringową, która funkcjonuje na rynku od dłuższego czasu i która jest biegła w organizacji i obsłudze różnorodnego typu imprez, zarówno tych niewielkich, jak i takich na setki uczestników. Podczas ustalania detali zlecenia doradzi ona, które zakąski, dania i napoje świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swój sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]