Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Poznaj więcej szczegółów o cateringu na wesele Kraków.

Imprezy okolicznościowe, które są z reguły ważnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzty, śluby bądź komunie, od wielu już lat przestały być organizowane w mieszkaniach jedynie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to imprezy, na które sprasza się często nawet i stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie ma możliwości samodzielnie wymyślić menu, a potem naszykować oraz podać potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, jeśli zabawa planowane jest na parę godzin i zorganizowane jest w wynajętej sali. Stąd też wynikł ogromny popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Catering na wesele – postaw na profesjonalnych kucharzy i kelnerów

Planowanie wesela to silny stres, spowodowany dziesiątkami godzin poświęconych na układanie listy gości, przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali i szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości przekąsek i napojów podawanych w czasie imprezy, a co najważniejsze – przyrządzanie ciepłych dań, które oczarują gości i zbiorą ich przy stole. na przyjęciu weselnym musi mieć znakomitą oprawę. Goście wszak oczekują tego, by stoły były pięknie ozdobione i prawidłowo nakryte, dania były pyszne i widowiskowo skomponowane na talerzach, jak również aby kelnerzy profesjonalnie donosiła biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zapewnią jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kelnerów, szefów kuchni oraz managerów, obytych w obsłudze przyjęć zarówno pod gołym niebem, jak i tych urządzanych w domach weselnych.

Catering na wesele – podstawową ofertę sprawdzisz na stronie firmy

Wesela rządzą się własnymi normami, nie tylko w przedmiocie atrakcji dla gości, lecz również i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają ułożoną wstępnie listę oferowanych dań głównych, trunków oraz przekąsek dopasowanych do konwencji wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo dostać tę informację kontaktując się z jej przedstawicielem. Klient ma zatem możliwość sam skomponować kartę dań z proponowanych potraw. Należy jednak zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu na wesele są również otwarte na nowe pomysły i częstokroć na życzenie kontrahenta zgadzają się przygotować indywidualne zestawy dań.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]