Catering – usługa, z której korzystają firmy i osoby prywatne

Uzyskaj fachową pomoc specjalistów z firm cateringowych w Krakowie na lastrada.pl.

Gdy planujesz wystawne wydarzenie biznesowe lub rodzinne, na które spraszasz dużą ilość uczestników, prawdopodobnie nie dasz rady samodzielnie zatroszczyć się o posiłki dla gości. Nie każdą okoliczność da się zorganizować kupując napoje oraz drobne przekąski w supermarkecie – prestiżowe eventy przeważnie potrzebują stosownej oprawy też w kwestii dań. Wtedy nie wypada położyć na stolikach uczestników samych ciasteczek i oranżady. W takich przypadkach dobrym wyjściem jest zamówienie usługi cateringowej.

Catering dla firm oraz okolicznościowy – oferta usług profesjonalnych catererów

Podmioty świadczące usługi cateringu zwykle oferują kilka jego rodzajów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na śluby, komunie albo chrzciny, catering firmowy i catering świąteczny, czyli dostarczanie posiłków wigilijnych. Oferty te są starannie dopasowane do potrzeb poszczególnych wydarzeń, dlatego zauważalnie różnią się od siebie np. ceną i listą potraw dostępnych w danej usłudze. Decydując się na skorzystanie z usług firmy cateringowej powinno się pamiętać, aby w kontakcie z usługodawcą przejrzyście zaprezentować swoje oczekiwania, a jednocześnie być także otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera pomoc w organizacji eventów różnego typu to chleb powszedni, zatem doświadczenie zdobyte w tej branży powoduje, iż może on znaleźć rozwiązania, które zadowolą ogół naszych gości.

Catering – fenomenalne dania i zespół wykwalifikowanych kelnerów

Organizacja potraw już dla skromnej liczby gości bywa problematycznym zadaniem, głównie wtedy, jeśli musimy wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na organizację pozostałych kluczowych elementów eventu. Daje to także sposobność uraczenia gości rewelacyjnymi potrawami przygotowanymi przez profesjonalnych kucharzy. Wypada jednocześnie zaakcentować, że ważną cechą dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale również ich kompozycja na talerzu. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych imprez zapewniają też własną ekipę wykwalifikowanych kelnerów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]