Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Wirtualny spacer VR. Rzetelną pomoc specjalistów w tym zakresie uzyskasz na tej stronie.

Wirtualny spacer z modelem 3D to idealny sposób na przedstawienie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, z których mają zamiar korzystać. Dla większości osób opcja obejrzenia takiego lokalu przed zawarciem umowy jest niezwykle ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im korzystną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź na te pytania prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie wielu zdjęć model 3D danej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W tego typu modelu widoczny jest układ wszystkich wnętrz, a my możemy go przesuwać, przybliżać i zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się odbiorcom w wersji interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też wybrać wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się dużą popularnością. Polega on na tym, że oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D wnętrza, np. hostelu bądź siedziby firmy, możemy przenieść się jednym kliknięciem do wybranego lokalu, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR pozwala też przechodzić do sąsiednich pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Gdzie warto zamieścić wirtualny spacer 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać odbiorcom dany budynek i jego pomieszczenia. Tę metodę reklamy można wykorzystać do zaprezentowania pracowni, restauracji albo hostelu, jak również po prostu zademonstrować dużemu gronu zainteresowanych wygląd naszego zakładu pracy “od środka”. Wnętrza 3D możemy też użyć, w trakcie sprzedaży mieszkania, aby ewentualni nabywcy byli w stanie wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka powodów, dla których warto opracować wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Najważniejszy z nich to możliwość opublikowania ich na naszej stronie firmowej, w Mapach Google lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje także świetną możliwość zachęcenia klienta, żeby skorzystał z naszych usług . Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je dużo szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to też bardzo dobra metoda na wyróżnienie się na tle konkurujących z nami podmiotów, bowiem aktualnie – pomimo szerokiej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy z niej korzystają. Model wnętrza 3D można uzyskać szybko — należy po prostu powierzyć jego opracowanie wykwalifikowany fotografowi.

Nasze dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]