Dlaczego ważny jest regularny serwis okien?

Serwis okien - więcej o tej usłudze

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie rozszczelniane, uchylane oraz otwierane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek niekorzystnie wpływają również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile nieskomplikowane czynności, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się wezwać zawodowca. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – regulują mechanizmy pracujące z trudem, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zredukować utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednakże nie tylko regulacja mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]