Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Jeśli potrzebujesz zamówić pozycjonowanie Krakow, skieruj się na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Popularność internetu oraz komfort użycia go do znalezienia potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, iż każda firma pragnie aktualnie zaistnieć w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż klienci nas znajdą – najważniejsza jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie na określonym obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie czy też w Katowicach, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów lub usług stosują przeważnie frazy lokalne, czyli zawierających nazwę konkretnego miasta, np. “sklep z oponami kraków”, “ciastkarnia kraków” czy “malarz kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla małych podmiotów na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom, zamieszkującym konkretne miasto. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw regionalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Odróżnia się w zasadzie tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na zwiększenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo poprzez założenie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pozwalające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym biznesom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem trafić do nowych klientów. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, link building, jak również uzupełnienie contentu. Nad wypełnieniem planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a klient może monitorować na bieżąco efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Nasze dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]