Lokal na urodziny i rocznice – jak ją wybrać?

Sala na 18 Kraków - poznaj korzystną ofertę.

Nierzadko w przypadku imienin, niektórych rocznic bądź urodzin nie planujemy żadnych spotkań z krewnymi i przyjaciółmi, uznając, że nie jest to potrzebne. Jednakże zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których stosowne obchodzenie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bezapelacyjnie osiągnięcie pełnoletności, innymi słowy – “osiemnastka”.

Sala na 18 urodziny – urządź wielką imprezę

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on jako osoba dorosła głosować w wyborach, kupować i spożywać alkohol, może założyć biznes czy pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Ale kończąc 18 lat sporadycznie myśli się o tak odpowiedzialnych rzeczach – dla młodzieży na pierwszym miejscu jest sposobność zorganizowania ogromnej imprezy z przyjaciółmi. Da się znów zrobić “domówkę”, lecz czy zabawa w mieszkaniu będzie się szczególnie wyróżniać na tle tych wcześniejszych? Rzecz jasna, że nie będzie. Stąd lepszą drogą jest zarezerwowanie sali na 18 urodziny. Częstokroć kilku znajomych postanawia urządzić wspólne przyjęcie z te okazji, co wymaga znalezienia odpowiednio pojemnego lokalu, lecz jednocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe wydatki. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skoncentruj się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko przecież jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na lokalach, które współpracują z doświadczoną firmą cateringową, która dostarczy wyśmienite menu imprezowe. Chcesz urządzić zabawę na powietrzu? Wynajmij lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w sezonie letnim można rozstawić w nim spory namiot i wyprawić zabawę z grillem.

O czym jeszcze należy pamiętać organizując osiemnaste urodziny?

Wszyscy mają świadomość, iż osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli nie unikają napojów alkoholowych. Powinno się w związku z tym koniecznie zatroszczyć się o to, by osoby poniżej 18 roku życia, a przecież może ich być wiele wśród obecnych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowy wygląd sali także jest niezmiernie ważny, żeby goście kompletnie wczuli się w ducha zabawy. Należy więc zdecydować się na lokal na urodziny, który zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych sugestii, jak również dobrze rozlokuje stoły z posiłkami i napojami.

Jeśli już mówimy o posiłkach, na “osiemnastce” znakomicie sprawdza się menu koktajlowe, składające się z niedużych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stoliku. Dobra firma cateringowa dobierze kartę dań nie tylko do charakteru przyjęcia, ale też do preferencji oraz budżetu klienta.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]