Lokal na wesele – na co zwrócić uwagę podczas poszukiwań?

Na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/ odnajdziesz korzystną ofertę domu weselnego w Krakowie.

Ślub i następujące po nim wesele to dzień, o którym bliscy narzeczonych oraz ich goście będę mówić przez kilka miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na urządzenie przyjęcia dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, w której uczestnicy będą bawić się w ten wyjątkowy dzień w wygodnych warunkach.

Sala na wesele – zwróć uwagę na jej pojemność i dystans od kościoła

Szukając miejsca na wesele narzeczeni powinna uwzględnić parę znaczących czynników. Na początek musi znać ilość zaproszonych gości, by być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez przeszkód znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć wyznaczone miejsce ich przy stole, ale ważne jest również, żeby mieli salę do tańca. Dodatkowo nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu położony jest dom weselny i czy dojazd do niego będzie prosty. Jeśli na ślub zaproszeni są bliscy i znajomi mieszkający w innym mieście, warto poszukiwać sali weselnej, w okolicy której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy przygotowanie menu, udekorowanie stołów i załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te obowiązki mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

A może przyjęcie weselne w pałacu?

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z okolic Krakowa, mogą wyprawić przyjęcie weselne w niesłychanie malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego wnętrzach wesela wyprawiane są od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje królewską oprawę. Pałac posiada cztery sale gotowe podjąć około 130 gości. Przyjęcie może zostać wyprawione również w ogrodzie przed Pałacem, a wówczas brać udział w nim zdoła bez problemu 350 zaproszonych. Atutem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd gości po ceremonii do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż jakieś pół godziny.

Nasze dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]