Opieka nad grobem

Zleć sprzątanie grobów Kraków

Oblicze grobów zmarłych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym żyjemy. Prawdziwe problemy stają się naszym udziałem natomiast, kiedy naszych najbliższych pochowaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami na pewno nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług działających w tym sektorze przedsiębiorstw nietrudno znaleźć również osoby starsze, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także inne usługi, czyli montaż ławek albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić specjalistom czuwającym nad pomnikami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli wybieramy jedynie pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Jeśli natomiast chcielibyśmy, by przedsiębiorstwo czyściło grób co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z kosztem nawet czterystu zł co dwanaście miesięcy. Pamiętajmy, że koszty zależne są także od wielkości grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]